sport
szachy.sport.walbrzych.pl

Szachy i warcaby w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyskie szachy i warcaby.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-26 15:21

Ostatni komentarz: http://szachownica.org.pl
potrenujcie
dodany: 2009.08.16 09:09:59
przez: szlubo
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-24 08:31

Ostatni komentarz: Gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Powodzenia i dalszych sukcesów.
dodany: 2009.03.29 14:34:58
przez: rybka
czytaj więcej
POLECAMY
Turniej Szachowy pamięci Mariana Pyrzyńskiego
2009-02-04 09:03

Ilość zawodników rywalizujących w tegorocznym Turnieju Szachowym pamięci Mariana Pyrzyńskiego zaskoczyła wszystkich organizatorów. W dniu 31 stycznia br. uczestniczyło w nim 68 zawodników i zawodniczek przybyłych z Dolnego Śląska. Przed rozpoczęciem rozgrywek zaprezentowano multimedialną retrospekcję poświęconą Marianowi Pyrzyńskiemu - długoletniemu działaczowi społecznemu, założycielowi i opiekunowi sekcji szachowej. Zawodników przywitał Zbigniew Daleczko - Z-ca Przewodniczącego rady Wspólnoty Samorządowej "Podzamcze" i Włodzimierz Palusko - Kierownik OSK. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał syn Mariana Pyrzyńskiego Michał.
Turniej Szachowy pamięci Mariana Pyrzyńskiego wpisany został już na stałe do kalendarza cyklicznych imprez organizowanych przez OSK.


Impreza zorganizowana została przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze", Radę Wspólnoty Samorządowej "Podzamcze" i AZS PWSZ "Hetman" Wałbrzych.

Sędziował sędzia FIDE Franciszek Jankowski.
 


 

Źródło i wyniki: www.smpodzamcze.com.pl/osk


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: